Dlaczego kredyt gotówkowy jest bezpieczny?

Kredyt gotówkowy to inaczej kredyt konsumencki regulowany szczegółowo ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku. Optymalizacja zasad zadłużenia gospodarstw domowych oraz działalności gospodarczych to korzystna perspektywa, ponieważ uniemożliwia przeprowadzanie operacji spekulacyjnych i eliminuje zastosowanie dźwigni finansowej, czego nie ma, np. w amerykańskich bankach. Kredyt gotówkowy w Polsce charakteryzuje się jednym z najwyższych poziomów bezpieczeństwa w zakresie podpisywania umowy.

Read More

xd5nnr | czwartek, 14 styczeń 2021 - 12:01 pm | | Domyślne

Dobra oferta kredytowa dla klienta

Każdy, kto szuka ciekawej propozycji kredytowej stara się znaleźć takie oferty, które spełnią jego wszystkie oczekiwania, takie oferty znajdziesz na https://www.kredytomania.eu. Mowa tutaj zazwyczaj o tym, aby warunki kredytu umożliwiały klientom jego spłatę bez większych problemów.

Jak szybko wyszukać dobry kredyt

Wyszukanie odpowiedniego kredytu to zazwyczaj kwestia wyszukania oferty w interesującej wysokości jak również na określony okres spłaty. Dlatego też wiele osób zanim podejmie decyzję o wyborze konkretnych propozycji kredytowych stara się je ze sobą porównać, aby wyszukać najlepiej dopasowane. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z możliwości, jakie dają dostępne w Internecie narzędzia, takie jak porównywarki kredytów czy ich wyszukiwarki. Dzięki nim wyszukanie najbardziej dopasowanych do wymagań klienta ofert zajmuje maksymalnie kilka minut. Zazwyczaj wystarczy wybrać opcje odpowiadające własnym wymaganiom, aby dzięki temu otrzymać listę najbardziej dopasowanych propozycji. Ponieważ obecnie wiele banków umożliwia złożenie wniosku lub nawet uzyskanie kredytu w całości przez Internet, zazwyczaj z listy takich wyników wyszukiwania bez problemu można przenieść się na stronę banku, który przedstawia najbardziej interesująca ofertę lub nawet złożyć wniosek.

Read More

xd5nnr | wtorek, 10 listopad 2020 - 1:42 pm | | Domyślne

Zdolność kredytowa a kredyt samochodowy

Każdy kredyt samochodowy udzielany jest według tych samych zasad, co inne typy podobnych produktów finansowych. Oczywiście formalności te mogą się nieco różnić między sobą, ale zasada jest prosta – tak czy inaczej, musimy posiadać określoną zdolność kredytową. Jak ją zwiększyć, by jak najlepiej sfinansować zakup wymarzonego przez nas samochodu? Zobacz na 17bankow.com/kredyty-samochodowe, która ofera będzie dla Ciebie najlepiej dopasowana.

Co ma wpływ na zdolność kredytową?

Odpowiedź na pytanie zawarte w śródtytule jest prosta: dochód. Oczywiście należy tu uwzględnić czynniki zmienne w postaci rodzaju stosunku o pracę, czasu naszego zatrudnienia i wielu innych, związanych z tym czynników. Na zdolność kredytową ma również wpływ to, czy jesteśmy w związku czy nie. Idealna sytuacja jest wtedy, gdy mamy do czynienia z dwójką pracujących małżonków. Jeśli pojawiają się dzieci, zdolność kredytowa gwałtownie się obniża. Nie bez znaczenia jest też fakt, czy zaciągaliśmy już wcześniej jakiekolwiek zobowiązania. Jeśli spłacaliśmy je terminowo, nasza ocena w oczach banku (i BIK-u) znacznie wzrasta.

Read More

xd5nnr | wtorek, 15 wrzesień 2020 - 11:59 am | | Domyślne