Czy firma może wziąć kredyt gotówkowy?

Firma lub przedsiębiorstwo może o taki kredyt ubiegać się,ponieważ firma jest bardziej wiarygodnym klientem dla banku ponieważ firma posiada płynność finansową o której w głównej mierze chodzi dla banku. Tak płynność pozwala na spłacanie rat w terminach i w ogóle. Banki lubią najbardziej takich klientów wnioskować można z badań statystycznych takie badania pozwalają na wiele badają wierzytelność firm czyli czy mają płynność finansową do spłat dużych rat, więc firmy nie biorą małych kwot tylko duże. Firmy kiedy potrzebują inwestować w dalszy rozwój swojej działalności muszą ubiegać się o kredyty. Kiedy dochodzi do takiej sytuacji firma która ubiega się o kredyt w wysokości 500 000tys. zł. Chce przeprowadzić dużą inwestycje w swojej firmie i bank zaciera ręce ponieważ przy takiej kwocie którą zakładamy będą duże odsetki i też długi termin spłaty takiego kredytu.

Read More

xd5nnr | wtorek, 24 październik 2017 - 11:16 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Lokaty na 1 do 2 miesięcy.

Lokaty miesięczne.

W rankingu najlepszych lokat na okres jednego miesiąca na pierwszym miejscu znalazła się Lokata LOG-ujesz LOK-ujesz w Eurobanku. Zakładając lokatę na miesiąc bank gwarantuje nam oprocentowanie 3,5%. Lokatę można założyć już od kwoty 200 złotych, a maksymalna kwota na lokacie to 10 tysięcy złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie konta osobistego w Eurobanku, a lokatę można założyć za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Kolejną z lokat krótkoterminowych na jeden miesiąc proponuje nam Idea Bank. Jest to Lokata Wielki Procent z oprocentowaniem nominalnym 2,5% w skali roku. Zakres kwotowy zaczyna się od pięciuset złotych i kończy na milionie co pozwala skorzystać z oferty szerokiej grupie klientów. Ciekawą propozycję lokaty z oprocentowaniem 2,15% znajdziemy w Lion's Banku. Jest to Lokata Welcome Online jaka skierowana jest do nowych klientów bankowości internetowej Lion's Banku oraz Idea Banku. Można założyć tylko jedną taką lokatę na kwotę od 100 tysięcy złotych do 350 tysięcy złotych. Jest to oferta skierowana do zamożniejszej grupy klientów. Idea Bank proponuje nam Lokatę Cloud z oprocentowaniem 2,07% i lokatę na nowe środki z oprocentowaniem 2%. Każdą z nich można założyć na kwotę od pięciuset złotych do miliona. Lokata Cloud skierowana jest do ośób, które posiadają konto idealne w Idea Banku. W przypadku obydwu lokat niespełnienie warunków lokowania pieniędzy na lokacie sprawia, że oprocentowanie zostaje obniżone do 0,5%. Idea Bank ma również w swojej ofercie lokatę bezkonkurencyjną z oprocentowaniem 2,25%, którą można założyć na miesiąc lub na dwa miesiące. Zakres kwotowy to przedział od pięciuset złotych do miliona. Nie ma żadnych dodatkowych warunków jakie trzeba spełnić, aby skorzystać z tej oferty.

Read More

xd5nnr | środa, 16 sierpień 2017 - 1:58 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Czas na finansowe porządki!

Czy masz za sobą wiosenne porządki? Nie zapomnij również uporządkować swoich oszczędności! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać finansowy porządek. Zacznij już teraz oszczędzać! Chodzi nie tylko o lokaty bankowe, powinieneś także ustalić swój cel oszczędnościowy.

Read More

xd5nnr | środa, 21 czerwiec 2017 - 09:39 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,