Banki komercyjne udzielające kredytów.

ING Bank Śląski SA.

ING Bank Śląski SA w skrócie ING BSK jest jednym z banków komercyjnych działających w Polsce jakiego siedziba główna znajduje się przy ulicy Sokolskiej w Katowicach. Bank zajmuje się świadczeniem usług bankowych zarówno dla klienta indywidualnego jak również dla firm i instytucji. Obecnie bank znajduje się na czwartym miejscu w Polsce biorąc pod uwagę wartość jego aktywów. Pod względem ilości placówek bank zajmuje zaszczytne 8 miejsce. Został założony w 1988 roku. Prezesem banku jest obecnie Brunon Bartkiewicz. Kapitał własny banku przekracza 130 mln złotych. Większa część akcji banku bo 75% należy do ING Bank. Aviva Otwarty Fundusz Emerytalny posiada nieco ponad 6% akcji, a prawie 19% akcji należy do inwestorów giełdowych. Od banku zależne są takie spółki jak ING ABL Polska SA, ING Lease, ING Commercial Finance Polska, ING Usługi dla Biznesu, Nowe Usługi SA oraz Solver Sp zoo. Bank prowadzi również dwie fundacje korporacyjne do jakich zaliczymy Fundację Sztuki Polskiej ING oraz Fundację ING Dzieciom. Jest to jeden z bardziej znanych banków w Polsce jaki cieszy się dobrą opinią wśród klientów i ma wiele ciekawych ofert kredytów gotówkowych.

Read More

xd5nnr | wtorek, 15 styczeń 2019 - 11:50 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Lokata krótko czy długoterminowa?

Jak wiadomo lokata to bardzo bezpieczny sposób zaoszczędzenia swoich pieniędzy. Wśród wszystkich lokat najbardziej popularne są lokaty długoterminowe i lokaty krótkoterminowe. Ale którą z nich wybrać? Na to pytanie mam nadzieję, że uda mi się odpowiedzieć, a może raczej dzięki kilku cennym informacjom przedstawionym przeze mnie będziesz mógł/ mogła łatwiej podjąć tę decyzję. Przedstawię Wam każdą z nich.

Read More

xd5nnr | wtorek, 30 październik 2018 - 1:41 pm | | Domyślne

Czym jest kredyt gotówkowy i czego potrzebujesz do jego zaciągnięcia?

Zadłużenie krótkoterminowe notuje się praktycznie u trzydziestu, a nawet więcej procent gospodarstw domowych w kraju. Pożyczka gotówkowa to podstawowe narzędzie wsparcia finansów osobistych, chociaż często źle rozumiane. Czym wyróżnia się kredyt gotówkowy na tle innych rodzajów zobowiązań i jakie warunki musisz spełnić, aby skutecznie podpisywać umowę z bankiem detalicznym lub instytucją pozabankową?

Read More

xd5nnr | środa, 05 wrzesień 2018 - 2:06 pm | | Domyślne