Czas na finansowe porządki!

Czy masz za sobą wiosenne porządki? Nie zapomnij również uporządkować swoich oszczędności! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać finansowy porządek. Zacznij już teraz oszczędzać! Chodzi nie tylko o lokaty bankowe, powinieneś także ustalić swój cel oszczędnościowy.

Read More

xd5nnr | środa, 21 czerwiec 2017 - 09:39 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Najlepsze kredyty na 10 000 złotych

Bank BGŻ BNP Paribas

Biorąc kredyt na 10 000 złotych spłacany przez okres 48 miesięcy chcielibyśmy, aby jego oprocentowanie nie było wygórowane, aby prowizja banku była jak najmniejsza i aby rata kredytu była ratą realną, którą będziemy w stanie na czas spłacać. Prześledźmy kilka najlepszych ofert na rynku odnośnie wyżej wymienionej sumy i okresu na jaki brany byłby kredyt. Zacznijmy od oferty kredytu w Banku BGŻ BNP Paribas. Bank oferuje nam kredyt z oprocentowaniem w wysokości 4,99% w skali roku. Prowizja dla banku w tym przypadku będzie wynosiła 6,99%. Nie ma żadnych opłat za przygotowanie kredytu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest równa 8,81%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 246,34 złotych. Całkowita suma do spłaty to 11824,41 złotych. Koszta dodatkowe wyniosą 699 złotych zaś suma spłaconych odsetek 1125,41 złotych. Za miesięczne prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych opłat. W przypadku tej oferty kredytu maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć to 150 tysięcy złotych, zaś maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Bank daje nam gwarancję, że rata będzie niezmienna przez cały okres kredytowania. Jest to kredyt przeznaczony dla osób pełnoletnich, które posiadają zaświadczenie o stałych dochodach. Zadłużenie można wcześniej spłacić bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie ma tez konieczności zakładania rachunku osobistego. Oprocentowanie kredytu jest dosyć atrakcyjne na tle innych ofert i można w sposób elastyczny zaplanować jego spłatę. Wniosek o kredyt złożymy również online. Ilość formalności do załatwienia jest minimalna dzięki czemu szybko i sprawnie uda nam się otrzymać kredyt. Obecnie jest promocja, w której można uniknąć spłacania odsetek przez ostatni rok trwania umowy kredytu.

Read More

xd5nnr | poniedziałek, 22 maj 2017 - 10:32 am | | Domyślne

Kredyt lub pożyczka, najważniejsze różnice jakie tutaj mogą występować.

Jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy to tak naprawdę w takiej sytuacji nie można mówić o niczym nagannym. Jedyny warunek jaki musi być tutaj spełniony dotyczy oczywiście kierowania się zdrowym rozsądkiem.

Jeśli chodzi o decyzje dotyczącą wzięcia kredytu najważniejsza rzecz dotyczy analizy ,,za” oraz ,,przeciw”, przy jej wykorzystaniu uda się zrealizować swoje najbardziej ukryte pragnienia dotyczące zakupy mieszkania, samochodu, wymarzonego sprzętu AGD. Przed tym jednak należy w pewnym stopniu poznać charakterystykę dwóch pojęć, a chodzi tutaj oczywiście o pożyczkę oraz kredyt.

Read More

xd5nnr | środa, 12 kwiecień 2017 - 10:50 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,