Najlepsze kredyty na 10 000 złotych

Bank BGŻ BNP Paribas

Biorąc kredyt na 10 000 złotych spłacany przez okres 48 miesięcy chcielibyśmy, aby jego oprocentowanie nie było wygórowane, aby prowizja banku była jak najmniejsza i aby rata kredytu była ratą realną, którą będziemy w stanie na czas spłacać. Prześledźmy kilka najlepszych ofert na rynku odnośnie wyżej wymienionej sumy i okresu na jaki brany byłby kredyt. Zacznijmy od oferty kredytu w Banku BGŻ BNP Paribas. Bank oferuje nam kredyt z oprocentowaniem w wysokości 4,99% w skali roku. Prowizja dla banku w tym przypadku będzie wynosiła 6,99%. Nie ma żadnych opłat za przygotowanie kredytu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest równa 8,81%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 246,34 złotych. Całkowita suma do spłaty to 11824,41 złotych. Koszta dodatkowe wyniosą 699 złotych zaś suma spłaconych odsetek 1125,41 złotych. Za miesięczne prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych opłat. W przypadku tej oferty kredytu maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć to 150 tysięcy złotych, zaś maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Bank daje nam gwarancję, że rata będzie niezmienna przez cały okres kredytowania. Jest to kredyt przeznaczony dla osób pełnoletnich, które posiadają zaświadczenie o stałych dochodach. Zadłużenie można wcześniej spłacić bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie ma tez konieczności zakładania rachunku osobistego. Oprocentowanie kredytu jest dosyć atrakcyjne na tle innych ofert i można w sposób elastyczny zaplanować jego spłatę. Wniosek o kredyt złożymy również online. Ilość formalności do załatwienia jest minimalna dzięki czemu szybko i sprawnie uda nam się otrzymać kredyt. Obecnie jest promocja, w której można uniknąć spłacania odsetek przez ostatni rok trwania umowy kredytu.

Tani kredyt z kontem w Eurobanku

Eurobank oferuje nam tani kredyt z kontem. Jak sama nazwa wskazuje do skorzystania z oferty konieczne jest założenie konta w banku. Bank oferuje nam oprocentowanie 5% w skali roku i prowizję w wysokości 12,3%. Prowizja jest dosyć wysoka jak widać. Nie ma żadnych opłat przygotowawczych. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w tej ofercie kredytu wynosi 11,61%. Na podstawie powyższych danych bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 258,62 złotych. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to 12413,71 złotych. Koszta dodatkowe w sumie będą wynosiły 1230 złotych, zaś suma odsetek jakie przyjdzie nam spłacić to 1183,71 złotych. Jest to dosyć kosztowny kredyt. Bank nie pobiera opłat za miesięczne prowadzenie rachunku. Z tej oferty mogą skorzystać osoby, które chcą pożyczyć maksymalnie 120 tysięcy złotych na okres 108 miesięcy. Kredyt z kontem może być brany na dowolny cel. Na konto co miesiąc muszą wpływać pieniądze. Można skorzystać z wakacji kredytowych, kiedy nie będzie trzeba spłacać rat kredytu. Kredyt można spłacić wcześniej i można negocjować wysokość oprocentowania. Dla zainteresowanych bank przygotował ofertę ubezpieczenia kredytu, ale nie jest to konieczne, aby ten kredyt otrzymać.

Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku

W Deutsche Banku możemy skorzystać z oferty kredytu z oprocentowaniem 5,9% w skali roku. Prowizja jaką naliczy bank to 10,5%. Jest dosyć wysoka. Ponadto bank naliczy nam opłatę przygotowawczą w wysokości 1400 złotych. Rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 19,13%. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to ponad czternaście tysięcy złotych. Suma jest naprawdę bardzo duża i znajdziemy wiele ofert bardziej korzystnych. Koszta całkowite wyniosą 2450 złotych zaś suma odsetek jakie przyjdzie nam spłaci przekroczy 1550 złotych. Plusem tej oferty kredyty jest dosyć duża suma maksymalna jaką możemy pożyczyć. Jest to kwota dwustu tysięcy złotych, jaką możemy rozłożyć na okres 120 miesięcy.

xd5nnr poniedziałek, 22 maj 2017 - 10:32 am | | Domyślne